Gdy dręczysz się z powodu nieprawidłowej konstrukcji sromu lub łechtaczki, masz trudność z osiąganiem satysfakcji w życiu intymnym spowodowany modyfikacjami lub uszkodzeniami zewnętrznych narządów płciowych lub, z powodów estetycznych, masz ochotę zmodyfikować wygląd miejsc intymnych – ginekologia plastyczna proponuje dla szereg opcji, jakie w szybki sposób usuną te bolączki oraz znacząco poprawią jakość życia.

Aphrodite – kto powinien go stosować?

Jedną z bardziej interesujących możliwości ginekologii estetycznej jest użycie Aphrodite, czyli nieinwazyjnej techniki dopochwowej. Zabieg ze stosowaniem Aphrodite polecany bywa w wypadku niwelowania zespołu rozluźnienia pochwy, plastyki różnych elementów układu płciowego, ale również w przypadkach innych nieprawidłowości. Laser może być wykorzystywany również dla rozwiązania odmiennych bolączek ginekologicznych – dokładne elementy przeprowadzanego zabiegu i metody jego dostosowania do konkretnej sprawy uzgadniane są w trakcie pierwszej konsultacji ginekologicznej.

Efekty leczenia mogą przewyższyć oczekiwania, bowiem powoduje on przywrócenie naturalnego pH pochwy, poprawia jej wilgotność, zwiększa doznawanie satysfakcji seksualnej i zmniejsza bolączki związane z wysiłkowym nietrzymaniem moczu.

Ogólna część zabiegu może być w praktyce bezbolesna i bardzo szybka, Etap powrotu do normalnego funkcjonowania, względem tradycyjnych sposobów jest niezwykle krótki, a dyskomfort z nim połączony – niewielki.

Jak wygląda zabieg?

Cały zabieg trwa najwyżej kwadrans i jest całkowicie bezbolesny. Bazuje on na włożeniu do pochwy wiązki specjalnego lasera, który wywołuje obkurczenie i stymulację kolagenu. Pozwala to na wzmocnienie i usztywnienie ścianki pochwy, poprawia ustawienie cewki moczowej oraz wpływa pozytywnie na mięśnie macicy, a dzięki temu – wspiera prawidłowe działanie całego układu moczowego.
Efektem jest polepszenie komfortu życia jak również psychicznej trwałości, a także pewności siebie.
Zaraz po leczeniu prawdopodobny jest natychmiastowy powrót do normalnych zadań.

Sprawdź ofertę:

Ginekolog-Michalik.pl

Masz problem z częstym nietrzymaniem moczu, odczuwasz takie symptomy jak suchość pochwy, jej zapalenie, dyskomfort w czasie uprawiania seksu, swędzenie lub pieczenie? Jesteś w trakcie menopauzy i zauważasz rosnące problemy w odczuwaniu satysfakcji w stosunkach intymnych? Chciałabyś polepszyć estetykę okolic płciowych? Masz kłopot z akceptacją wyglądu Twoich miejsc intymnych? Jeśli tak to przemyśl laser Aphrodite, który w kwadrans może usunąć wszystkie problemy, które dotychczas jawiły się jako niemożliwe do rozwiązania.

Pozostałe artykuły:

Categories: Zdrowie

Comments are closed.

Najciekawsze wpisy:

Gdy jakiś człowiek chce...

Posted on maj - 7 - 2017

Komentowanie nie jest możliwe