Centrum zaopatrzenia medycznego to sklep, gdzie niejedna jednostka opieki zdrowotnej – poczynając od niewielkich gabinetów, przez większe zakłady opieki zdrowotnej, kończąc na jednostkach takich jak kliniki, może zaopatrzyć się w potrzebne materiały i aparaturę, jakie wykorzystywane są w typowej pracy z osobami potrzebującymi pomocy medycznej.

Kupującym dla towarów oferowanych przez hurtownie medyczne mogą być zarówno lekarze każdej z branż, jak i pielęgniarki, psycholodzy, rehabilitanci, pomoce stomatologiczne, ponad to również ratownicy medyczni. Wszystkich im centrum materiałów medycznych wspiera w pracy zapewniając wysokiej klasy, świetne sprzęty medyczne i wyspecjalizowane akcesoria.

Zobacz
Sklep Medyczny Cezal

Co można kupić w hurtowni materiałów medycznych? Oferta to produkty z kilkunastu różnych specjalności, jakie zawierają nie tylko produkty medycyny ogólnej, ale także środki dezynfekcyjne, akcesoria stomatologiczne, jak również sprzęt rehabilitacyjny i weterynaryjny.

Centrum materiałów i innego zaopatrzenia dla medycyny zaopatruje także diagnostykę medyczną, mając w ofercie dużą gamę materiałów i akcesoriów z tej dziedziny. Wybrane z firm, których towary można znaleźć w ofercie to na przykład Menzel Glaser, Cormay i Alpha Diagnostics.

Hurtownie medyczne oferują produkty, które zaopatrują również gabinety rehabilitacji oferując stoły rehabilitacyjne, towary z zakresu ciepłolecznictwa, asortyment hydroterapii oraz wózki inwalidzkie i wiele innych.

Sekcja dotycząca radiologii w hurtowni ma w ofercie sprzęt dla centrów radiologicznych, aparaturę RTG, akcesoria, kamery identyfikacyjne, jak również bobixy.

Z kolei akcesoria i asortyment dentystyczny, jaki znajduje się w ofercie sklepu, obejmuje ponad osiem tysięcy towarów skierowanych do stomatologów, ortodontów oraz techników dentystycznych. Wszystkie towary pochodzą od renomowanych producentów, wśród nich są m.in: Lascod, Polydentia, Voco. W ofercie są także firmy polskie, producenci takich marek np. Zhermapol czy Chema.
Oferowane produkty jak materiały stomatologiczne np. amalgamaty oraz cementy; wiertła, znieczulenia, amalgamaty oraz wszelkiego rodzaju masy osłaniające czy akryle.

Zaprezentowany tutaj niewielki opis oferty hurtowni materiałów medycznych to tylko niewielka część tego, co znajduje się zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i u specjalistów ds. sprzedaży, jak również w sprzedaży online.

Pozostałe artykuły:

Categories: Zdrowie

Comments are closed.

Najciekawsze wpisy:

Gdy jakiś człowiek chce...

Posted on maj - 7 - 2017

Komentowanie nie jest możliwe